EDS-2016-ML Serisi Switch

İskontolu fiyat için  tıklayın (satis@tiootomasyon.com )

DÖKÜMANLAR

pdflogo Moxa EDS-2016-ML Serisi Switch Manuel

pdflogo MOXA EDS-2016-ML Serisi Hızlı Kurulum Rehberi

pdflogo MOXA EDS-2016-ML 2D Cad Çizimleri

ÖZELLİKLERİ

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 konektörü), 100BaseFX (çoklu/tek modlu, SC veya ST konektörü)
  • Yoğun trafikte kritik verileri işlemek için desteklenen QoS
  • Elektrik kesintisi ve Port kesintisi alarmı için röle çıkış uyarısı
  • -IP30 dereceli metal gövde
  • Yedekli çift 12/24/48 VDC güç girişi
  • -40 ila 75°C çalışma sıcaklığı aralığı (-T modelleri)

Açıklama

EDS-2016-ML Serisi Endüstriyel Ethernet Switchler, esnek endüstriyel Ethernet bağlantıları gerektiren uygulamalar için ideal olan 16 adede kadar 10/100M bakır portları ve SC/ST konektör tipi seçenekleri olan iki optik fiber bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca, farklı sektörlerdeki uygulamalarla kullanım için daha fazla çok yönlülük sağlamak için EDS-2016-ML Serisi, dış panelde kullanıcıların Hizmet Kalitesi (QoS) işlevini, yayın fırtınası korumasını ve DIP Switch ile  port kesme alarmı işlevini etkinleştirmesine veya devre dışı bırakmasına da olanak tanır.

EDS-2016-ML Serisi, kompakt boyutuna ek olarak 12/24/48 VDC yedekli güç girişleri, DIN rayına montaj, yüksek seviyeli EMI/EMC özelliği ve -10 ila 60°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. -40 ila 75 °C geniş sıcaklık aralığında çalışan modelleri de mevcuttur. EDS-2016-ML Serisi, sahada güvenilir bir şekilde çalışacağından emin olmak için %100 yanma testinden de geçmiştir.

EDS-2016-ML Serisi Endüstriyel Ethernet Switch Özellikleri

Ethernet Arayüzü
10/100BaseT(X) Ports (RJ45 konektörü) EDS-2016-ML: 16
EDS-2016-ML-T: 16
EDS-2016-ML-MM-SC: 14
EDS-2016-ML-MM-SC-T: 14
EDS-2016-ML-MM-ST: 14
EDS-2016-ML-MM-ST-T: 14
EDS-2016-ML-SS-SC: 14
EDS-2016-ML-SS-SC-T: 14
Auto negotiation speed
Full/Half duplex mode
Auto MDI/MDI-X connection
100BaseFX Ports (Çok Modlu SC Konektörü) EDS-2016-ML-MM-SC: 2
EDS-2016-ML-MM-SC-T: 2
100BaseFX Ports (Çok Modlu ST Konektörü) EDS-2016-ML-MM-ST: 2
EDS-2016-ML-MM-ST-T: 2
100BaseFX Ports (Tek Modlu SC Konektörü) EDS-2016-ML-SS-SC: 2
EDS-2016-ML-SS-SC-T: 2
Standartlar IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X)
IEEE 802.3x for flow control
IEEE 802.1p for Class of Service
Optik Fiber
Optik Fiber EDS-2016-ML Fiber Optik Özellikleri
Switch Özellikleri
Çalışma Şekli Depola ve Gönder
MAC Tablo Kapasitesi 8 K
Paket Arabellek Boyutu 2 Mbits
DIP Switch Yapılandırması
Ethernet Arayüzü Hizmet Kalitesi (Quality of Service(QoS)), Yayın Fırtına Koruması (Broadcast storm protection), Port Kesintisi Alarmı (Port break alarm)
Giriş/Çıkış Arayüzü
Alarm Bağlantı Kanalları 1 A @ 24 VDC akım taşıma kapasiteli röle çıkışı
Güç Parametreleri
Bağlantı 1 çıkarılabilir 6 kontak terminal blokları
Giriş Akımı EDS-2016-ML: 0.088 A @ 24 VDC
EDS-2016-ML-MM-SC: 0.149 A @ 24 VDC
EDS-2016-ML-MM-ST: 0.152 A @ 24 VDC
EDS-2016-ML-SS-SC: 0.163 A @ 24 VDC
Giriş Gerilimi 12/24/48 VDC, Yedekli Çift Giriş
Çalışma Gerilimi 9.6 to 60 VDC
Aşırı Yük Akım Koruması Var
Ters Polarite Koruması Var
Fiziksel Özellikler
Gövde Metal
IP Sınıfı IP30
Boyutlar EDS-2016-ML: 36 x 135 x 95 mm (1.41 x 5.31 x 3.74 in)
EDS-2016-ML-MM-SC: 58 x 135 x 95 mm (2.28 x 5.31 x 3.74 in)
Ağırlık Fiber olmayan modeller: 486 g (1.07 lb)
Fiber modeller: 648 g (1.43 lb)
Kurulum DIN rayına montaj, Duvara montaj (opsiyonel kit ile)
Çevresel Sınırlar
Çalışma sıcaklığı EDS-2016-ML: -10 to 60°C (14 to 140°F)
EDS-2016-ML-T: -40 to 75°C (-40 to 167°F
Depolama Sıcaklığı (paket dahil) -40 to 85 °C (-40 to 185 °F)
Ortam Bağıl Nemi %5 to %95 (yoğuşmasız)
Standartlar ve Sertifikalar
Emniyet UL 61010-2-201, EN 62368-1(LVD)
EMC EN 55032/35
EMI CISPR 32, FCC Bölüm 15B Sınıf A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 MHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Tehlikeli Konumlar Class I Division 2, ATEX, IECEx
Demiryolu EN 50121-4
Şok IEC 60068-2-27
Titreşim IEC 60068-2-6
Serbest Düşüş IEC 60068-2-32
MTBF
Zaman 2.070.826 saat
Standartlar Telcordia (Bellcore), GB
Garanti
Garanti Süresi 5 yıl
Paket İçeriği
Cihaz 1 x EDS-2016-ML Serisi Switch
Dökümanlar 1 x Hızlı Kurulum Rehberi
1 x Garanti Belgesi
Mesaj Yaz.
Yardıma ihtiyacınızmı var ?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?